چهارشنبه ای با طعم بازی

از ماه بهمن ، هر دوهفته یکبار ، چهارشنبه شبها از ساعت ۷  تا ۱۰/۵ شب میزبان شما خواهیم بود . به صرف یک عالمه بازی های خیلی خیلی شاد و دوست داشتنی

دوستان قدیمی بازی و اندیشه می دانند که در تمام سال های گذشته ، گروه ما در تلاش بوده تا خانواده ها و بخصوص پدر و مادرها را با بازی آشتی دهد .

در همه ی برنامه های گذشته ی ما مثل ” شب های مهتابی ” ، ” صبح های پاییزی ” ، ” روزهای زمستانی ” ، ” جشن های یلدا ” ، چهارشنبه سوری ” ، ” نوروز ” و …. ” بازی ” یک پای ثابت ما بوده ، چراکه رکن ثابت تمام شادمانه هاست .

مدت ها بود که به این فکر می کردیم که دورهمی هایی ساده و کم هزینه و با طعم بازی را ترتیب دهیم تا همه ی افراد خانواده ، کوچکترها و بزرگترها ، مجردها و متاهل ها و حتی پدربزرگ ها و مادربزرگ ها بتوانند در آن شادی و حال خوب را جستجو کنند .

هزینه ی شرکت در ” چهارشنبه هایی با طعم بازی ” برای هر شخص ۲۰ هزارتومان هست . و البته حضور کودکان کمتر از ۷ سال رایگان هست .

و نکته ی آخر اینکه هر خانواده ” شام ” ساده و سبکی را با خود همراه می کند . بعد از پایان بازی ها آن ها با هم به اشتراک می گذاریم و بعد صرف شامی دوستانه دورهمی را به پایان می رسانیم

و این هم نمایی بسیار کوتاه از اولین دورهمی :